Радикальна партія Олега Ляшка
Hero-triangle

Список для народної люстрації

Шановні виборці!

Люстрація влади - одне із основних завдань Радикальної партії і головна умова змін в Україні. Як ми і обіцяли - люстрацію почали із себе. У нашому списку - жодного олігарха, бувшого народного депутата (окрім Івана Зайця, заслуженого ветерана боротьби за Незалежність) чи помічника депутата-регіонала. У цьому може пересвідчитися кожен. Ми оприлюднюємо тут свій список - для загального обговорення. Це наша народна люстрація - ви можете задавати нам будь-які питання щодо кожного із кандидатів. Ми також будемо вам вдячні за інформацію про будь-кого із наших кандидатів. Проведемо народну люстрацію разом!

Пишіть нам на адресу lustration@liashko.ua, давайте коментарі на сторінці Олега Ляшка у Фейсбуці

Олег Ляшко, лідер Радикальної партії.


За списком

1. Ляшко Олег Валерійович.
2. Лозовий Андрій Сергійович, заступник лідера партії, голова фракції Радикальної партії у Київраді, співзасновник Центру допомоги учасникам АТО, аспірант Національного Педагогічного Університету імені М. П. Драгоманова.
3. Мельничук Сергій Петрович, командир спецбатальйону "Айдар".
4. Бордюг Інна Леонідівна (Злата Огнєвіч), співачка, волонтер, яка співає для наших Героїв на фронті. Довгий час була «вокальною візитною картою Криму». У 2013 році З-е місце на Євробаченні. Після анексії Криму відмовилась виступати на окупованих територіях.
5. Шухевич Юрій-Богдан Романович, Герой України, борець за Незалежність, політв'язень радянських часів, син Головнокомандувача Української Повстанської Армії Романа Шухевича.
6. Попов Ігор Володимирович, політолог, інтелектуал, експерт із галузі державного управління.
7. Вітко Артем Леонідович, командир спецбатальйону "Луганськ-1", випускник Харківського військового училища.
8. Вощевський Валерій Миколайович, економіст, експерт у галузі менеджменту і державного управління, керівник Виконавчого комітету партії.
9. Мосійчук Ігор Володимирович, політв'язень режиму Януковича, керівник Центру допомоги учасникам АТО, співзасновник і екс-замкомандира спецбатальйону "Азов".
10. Галасюк Віктор Валерійович, економіст, президент Асоціації «Інноваційний розвиток України», член Виконавчого комітету Українського товариства фінансових аналітиків (USFA), кандидат економічних наук.
11. Ленський Олексій Олексійович, член Політради партії.
12. Силантьєв Денис Олегович, заслужений майстер спорту України, Чемпіон Європи та світу, срібний призер Олімпійських ігор, ІV-ри разовий володар кубка світу з плавання, громадський діяч. Ініціатор соціальних програм для дітей та молоді.
13. Кошелєва Альона Володимирівна, волонтер Харківського шпиталю.
14. Артеменко Андрій Вікторович, громадський діяч, керівник об'єднання "Солідарність правих сил".
15. Купрієнко Олег Васильович, адвокат, заступник лідера партії, голова Чернігівської обласної організації РПЛ.
16. Кириченко Олексій Миколайович, заступник лідера партії, заступник голови фракції Радикальної партії у Київраді.
17. Скуратовський Сергій Іванович, заступник керівника Центру допомоги учасникам АТО, депутат Київської обласної ради.
18. Лінько Дмитро Володимирович, командир спецбатальйону "Свята Марія".
19. Амельченко Василь Васильович, заступник лідера партії.
20. Рибалка Сергій Вікторович, підприємець, національний виробник, засновник корпорації "S. Group", активно допомагає бійцям АТО та пораненим, кандидат політичних наук, керівник Дніпропетровського обласного штабу.
21. Вовк Віктор Іванович, вчений, експерт із міжнародних відносин та законодавчої роботи, член Всесвітньої академії наук і мистецтв та Римського клубу.
22. Корчинська Оксана Анатоліївна, громадський координатор медичної служби АТО, голова Наглядової ради дитячої лікарні "Охматдит".
23. Чижмарь Юрій Васильович, експерт із соціальної політики та державного управління, кандидат юридичних наук.
24. Юзькова Тетяна Леонідівна, адвокат.
25. Мисик Андрій Іванович, голова об’єднання "Громадський рух "Народний контроль", керівник Львівського обласного штабу.
26. Заружко Валерія Леонідівна, мати трьох дітей, біженка з Донецька, представниця малого бізнесу. Активно допомагала "Волонтерській сотні", також приймає участь у поселенні біженців із зони АТО.
27. Смолянчук Євгенія Анатоліївна, спеціаліст у галузі фондових ринків.
28. Гулак Олександр Миколайович, радник лідера партії.
29. Філоненко Андрій Володимирович, командир спецбатальйону "Шахтарськ".
30. Невінчана Олена Геннадіївна, фінансист.
31. Кріворучко Ігор Олегович, боєць батальйону "Азов", один з командирів боїв на Грушевського під час Революції гідності.
32. Ковтун Валентина Миколаївна, педагог, заступник голови Чернігівської обласної організації партії.
33. Федотова Лоліта Володимирівна, волонтер Центру допомоги учасникам АТО.
34. Юраков Олександр Дмитрович, засновник громадського руху «Ми разом», депутат Києво-Святошинської районної ради на Київщині, керівник Київського обласного штабу.
35. Гресь Марк Вікторович, режисер, художник, активний учасник Революції гідності.
36. Костиря Інна Олександрівна, генеральний директор - художній керівник Державного підприємства «Національний палац мистецтв «Україна». Заслужений працівник культури України, кандидат політичних наук.
37. Кучер Володимир Григорович, голова Волинської обласної організації партії.
38. Хавило Анатолій Петрович, депутат Борзнянської районної ради.
39. Мочернюк Владислав Володимирович, інженер-електрик ТОВ «Пожежне спостереження» м. Івано-Франківськ.
40. Гринчук Тетяна Володимирівна, заступник голови Київської обласної організації партії.
41. Давидюк Микола Іванович, президент Аналітичного центру "Політика".
42. Шакун Сергій Вікторович, представник командування АТО у Сіверськодонецьку, голова Луганської обласної організації партії.
43. Русак Денис Миколайович, кандидат економічних наук, доцент Інституту міжнародних відносин Київського національного університету Тараса Шевченка, керівник Одеського обласного штабу.
44. Димитрієв Андрій Опанасович, експерт у сфері енергозберігаючих технологій та екології.
45. Усик Сергій Петрович, активіст Київської міської організації партії.
46. Смичок Ілля Анатолійович, керівник Житомирської обласної організації партії.
47. Каліш Роман Віталійович, боєць Запорізького доброльчого полку "Хортиця".
48. Ковальчук Володимир Олександрович, експерт у банківській сфері, віце-президент Федерації шахів України.
49. Блауш Дмитро Ярославович, голова Чернігівської міської організації партії
50. Півторак Святослав Романович, голова Тернопільської обласної організації партії.
51. Пригеба Григорій Валентинович, заступник голови Луганської обласної організації партії.
52. Лукінова Людмила Вікторівна, експерт у галузі гендерної політики, керівник Київського міського штабу.
53. Постоловський Сергій Русланович, письменник.
54. Ткачук Сергій Васильович, протоієрей УПЦ КП, капелан партії.
55. Гаращук Петро Григорович, генерал ЗСУ, розвідник.
56. Відмиш Євген Аркадійович, член Політради партії.
57. Нестеренко Юлія Борисівна, нотаріус.
58. Прокопенко Микола Іванович, заступник голови Чернігівської обласної організації партії.
59. Поліщук Назарій Миколайович, голова Рівненської обласної організації партії.
60. Кочармін Олексій Олексійович, член Політради партії.
61. Ширай Юрій Вікторович, голова Полтавської обласної організації партії
62. Рожко Олександр Михайлович, майор ЗСУ,
63. Смалій Віктор Миколайович, адвокат, політв'язень режиму Януковича.
64. Подопригора Микола Анатолійович, батько трьох дітей, міжрегіональний координатор партії.
65. Русинюк Микола Миколайович, активіст Івано-Франківської обласної організації партії.
66. Лавринчук Володимир Миколайович, активіст Вінницької обласної організації партії.
67. Бондарчук Надія Леонідівна, експерт із питань соціально-економічного розвитку регіонів.
68. Мурований Сергій Григорович, заступник командира ЗСУ, постійно на передовій.
69. Стасюк В’ячеслав Іванович, генерал ЗСУ.
70. Гусак Ірина Володимирівна, керівник приймальні лідера партії.
71. Гайдук Віталій Михайлович, заступник керівника Київського міського штабу.
72. Джердж Сергій Федорович, лідер Української республіканської партії.
73. Шафаренко Жанна Юріївна, активіст Київської міської організації партії.
74. Волошко Василь Євгенович, заступник голови Чернігівської обласної організації партії
75. Кожушко Ярослав Олексійович, активіст Київської міської організації партії.
76. Шаян Євген Леонідович, політичний експерт, міжрегіональний координатор партії.
77. Ганцяк Михайло Олегович, голова Косівської районної організації партії Івано-Франківської області.
78. Коломієць Станіслав Анатолійович, активіст Київської міської організації партії.
79. Щур Олександр Васильович, активний учасник Революції гідності.
80. Негода Любов Миколаївна, заступник керівника приймальні лідера партії.
81. Пристай Олексій Романович, активіст Київської міської організації партії.
82. Тімуш Роман Сергійович, активіст Кіровоградської обласної організації партії.
83. Безпалько Вячеслав Андрійович, активіст Київської обласної організації партії.
84. Кокуєв Олексій Валерійович, активіст Київської міської організації партії.
85. Сенік Анна Михайлівна, фотохудожник, більш відома під псевдонімом "Ладна Кобіта", фотографує здебільшого бійців АТО та моделей в українському національному одязі.
86. Карпенко Андрій Анатолійович, активіст Львівської міської організації партії.
87. Грива Віталій Миколайович, активіст Сумської обласної організації партії.
88. Даниленко Антон Олександрович, батько трьох дітей, міжрегіональний координатор партії.
89. Савицький Артем Валентинович, активіст Київської міської організації партії.
90. Кохарєв Денис Ігоревич, активіст Київської міської організації партії.
91. Дзюбенко Андрій Вікторович, активіст Київської міської організації партії.
92. Гавижа Леонід Васильович, активіст Київської міської організації партії.
93. Богачов Олександр Сергійович, активіст Київської міської організації партії.
94. Дрозд Віктор Лук’янович, активіст Львівськоі обласної організації партії.
95. Капустюк Анатолій Анатолійович, активіст Київської обласної міської організації партії.
96. Шкурко Ігор Вікторович, активіст Київської міської організації партії.
97. Душин Андрій Володимирович, активіст Київської обласної організації партії.
98. Лебедєв Володимир Олександрович
99. Пухальський Євген Ігорович
100. Дорошенко Сергій Федорович
101. Горяєв Ігор Георгійович
102. Кубах Олег Петрович
103. Безпалий Олександр Вікторович
104. Собов Федір Федорович
105. Ларченко Олександр Миколайович
106. Петрик Олександр Васильович
107. Данильчук Оксана Олександрівна
108. Бубен Олексій Вікторович
109. Письменна Наталя Володимирівна
110. Тарнавський Юрій Іванович
111. Руденко Ганна Володимирівна
112. Швець Владислав Анатолійович
113. Присяжнюк Тарас Володимирович
114. Кучма Андрій Васильович
115. Дергачова Ірина Станіславівна
116. Ричкіна Лілія Вячеславівна
117. Кубік Богдан Валерійович
118. Мартинюк Олександр Іванович
119. Філімоненко Всеволод Костянтинович
120. Валько Микола Васильович
121. Кириленко Сергій Миколайович
122. Кінзерський Олександр Володимирович
123. Омельченко Тетяна Леонідівна
124. Власюк Марина Ігорівна
125. Кіяшко Олександр Сергійович
126. Колесник Роман Леонідович
127. Долінський Віктор Вікторович
128. Решетник Наталія Миколаївна
129. Гавриленко Валерій Петрович
130. Олексієнко Інна Володимирівна
131. Мошківська Ксенія Іванівна
132. Альошин Олександр Сергійович
133. Чайка Анна Михайлівна
134. Смичек Сергій Вікторович
135. Шутов Ілля Якимович
136. Воронов В’ячеслав Володимирович
137. В’юн Вероніка Вікторівна
138. Коломієць Віталій Іванович
139. Польгуй Василь Володимирович
140. Медвідь Оксана Владиславівна
141. Андрійчик Іван Іванович
142. Бунт Віталій Іванович
143. Півторак Ліля Володимирівна
144. Шабанов Олександр Петрович
145. Могила Юрій Миколайович
146. Білик Руслан Григорович
147. Данілкова Анастасія Юріївна
148. Моцьор Володимир Васильович
149. Кропот Віктор Миколайович
150. Бевзюк Андрій Іванович
151. Бібіков Андрій Володимирович
152. Глодя Андрій Ілліч
153. Завальнюк Галина Степанівна
154. Шемчук Олександр Олександрович
155. Швайка Петро Митрофанович
156. Пахомов Анатолій Олексійович
157. Фар’ян Олег Васильович
158. Прядун Михайло Петрович
159. Мельнишин Лев Васильович
160. Романюк Радим Миколайович
161. Кревська Лілія Богданівна
162. Кубрак Тетяна Іванівна
163. Карпова Світлана Василівна
164. Радіонов Юрій Олександрович
165. Константиновський Владислав Ігорович
166. Горобець Сергій Геннадійович
167. Касимова Вікторія Олегівна
168. Вишнівський Віталій Вікторович
169. Мачача Оксана Володимирівна
170. Анісовець Сергій Васильович
171. Стецько Микола Васильович
172. Дума Владислав Миколайович
173. Прокудін Станіслав Вікторович
174. Павлишин Андріан Романович
175. Сайчук Андрій Олександрович
176. Омелянчук Анатолій Володимирович
177. Казбан Андрій Євгенович
178. Пінчук Юрій Петрович
179. Зеленко Тетяна Іванівна
180. Шабунін Валентин Олексійович
181. Місяць Лілія Петрівна
182. Корнієнко Микола Миколайович
183. Заславський Андрій В'ячеславович
184. Дубовий Ростіслав Миколайович
185. Коваль Володимир Вячеславович
186. Главацький Дмитро Ярославович
187. Кривошапка Сергій Миколайович
188. Горбушко Юрій Миколайович
189. Магдисюк Вікторія Анатоліївна
190. Міліщук Леся Олександрівна
191. Мусійчук Роман Миколайович
192. Зеленюк Наталія Вікторівна
193. Шинкаренко Олена Михайлівна
194. Пилипець Ольга Іванівна
195. Рудіч Дар’я Сергіївна
196. Побережник Маргарита Павлівна
197. Чернишова Анна Миколаївна
198. Мальковець Світлана Василівна
199. Попова Олена Михайлівна
200. Поладін Людмила Миколаївна
201. Линовицький Ігор Олександрович
202. Дем’яненко Олександра Борисівна
203. Селлеі-Довженко Лариса Дмитрівна
204. П’ятибрат Наталія Сергіївна
205. Амельченко Юлія Василівна
206. Тихенко Володимир Сергійович
207. Кушніренко Валентина Василівна
208. Буйвал Сергій Павлович
209. Олексієнко Андрій Олександрович
210. Жилка Оксана Петрівна
211. Атаманенко Людмила Миколаївна
212. Полюхович Антоніна Анатоліївна
213. Колос Валентина Григорівна
214. Малик Яна Володимрівна
215. Радчук Таїсія Миколаївна
216. Зезюлькіна Тетяна Володимирівна
217. Близнюк Тетяна Миколаївна
218. Черкасова Тетяна Миколаївна
219. Пригеба Катерина Григорівна

За округами

Список кандидатів у народні депутати України, які балотуються в одномандатних виборчих округах у порядку висування на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
від Радикальної партії Олега Ляшка
Одномандатні виборчі округи

Вінницька область

ОВО No 11 – Петько Максим Григорович
ОВО No 12 – Сич Володимир Володимирович
ОВО No 13 – Прохоров Сергій Валерійович
ОВО No 14 – Новогребелець Василь Володимирович
ОВО No 15 – Банах Анатолій Станіславович
ОВО No 16 – Макушинський Леонід Леонідович
ОВО No 17 – Марчук Віталій Іванович
ОВО No 18 – Качур Олександр Вікторович

Волинська область

ОВО No 19 – Ярема Віктор Романович
ОВО No 20 – Федін Вячеслав Володимирович
ОВО No 21 – Кучер Тетяна Михайлівна
ОВО No 22 – Петрочук Констянтин Павлович
ОВО No 23 - Ляшко Роман Сергійович

Дніпропетровська область

ОВО No 24 – Кондаков Андрій Миколайович
ОВО No 25 – Волокітіна Наталія Юріївна
ОВО No 26 – Лаппо Ігор Миколайович
ОВО No 27 – Лупандін Олександрович Олександрович
ОВО No 28 – Колесніков Олексій Володимирович
ОВО No 29 – Москалець Михайло Миколайович
ОВО No 30 – Зарваницький Юрій Богданович
ОВО No 31 – Балабат Любов Миколаївна
ОВО No 32 – Броєцький Олександр Анатолійович
ОВО No 33 – Оксамитна Наталя Василівна
ОВО No 34 – Кравченко Сергій Олександрович
ОВО No 35 – Тихон Олександр Володимирович
ОВО No 36 – Анікєєв Володимир Ілліч
ОВО No 37 – Кузнецов Станіслав Валерійович
ОВО No 38 – Журавська Любов Федорівна
ОВО No 39 – Калініна Людмила Миколаївна
ОВО No 40 – Кузнєцов Олександр Генріхович

Донецька область

ОВО No 47 – Савченко Сергій Миколайович
ОВО No 48 – Пальченко Олександр Миколайович
ОВО No 50 – Кричфалуший Валентин Михайлович
ОВО No 57 – Прідущенко Вікторія Вікторівна
ОВО No 58 – Андрущак Валерій Миколайович
ОВО No 59 – Кривич Костянтин Олександрович
ОВО No 60 – Мольгун Олександр Васильович

Житомирська область

ОВО No 62 – Циганчук Наталія Антонівна
ОВО No 64 – Лазаренко Анатолій Іванович
ОВО No 66 – Дубас Віктор Миколайович
ОВО No 67 – Шегеда Олександр Васильович

Закарпатська область

ОВО No 68 – Коцур Андрій Васильович
ОВО No 69 – Фриндак Ярослав Володимирович
ОВО No 70 – Гуцал Василь Васильович
ОВО No 71 – Мондич Михайло Михайлович
ОВО No 72 – Габор Іван Михайлович
ОВО No 73 – Конкін Руслан Валентинович

Запорізька область

ОВО No 74 – Кузьменко Олег Анатолійович
ОВО No 76 – Лєх Ірина Іванівна
ОВО No 77 – Кірпа Ігор Георгійович
ОВО No 78 – Шалєєв Владислав Володимирович
ОВО No 79 – Яровий Олег Миколайович
ОВО No 80 – Сакун Сергій Олександрович
ОВО No 81 – Грицаєнко Ігор Миколайович
ОВО No 82 – Щербіна Віктор Віталійович

Івано-Франківська область

ОВО No 84 – Симак Дмитро Михайлович
ОВО No 85 – Телько Володимир Іванович
ОВО No 86 – Тринчук Андрій Ігоревич
ОВО No 87 – Тодорук Іван Іванович
ОВО No 88 – Дерпак Віталій Михайлович
ОВО No 89 – Бурдяк Леся Іванівна

Київська область

ОВО No 90 – Ліневич Олександр Станіславович
ОВО No 91 – Сулима Василь Іванович
ОВО No 93 – Плескач Віталій Дмитрович
ОВО No 95 – Місяць Ярослав Анатолійович
ОВО No 96 – Сіваков Леонід Миколайович
ОВО No 97 – Фещун Олександр Валерійович
ОВО No 98 – Годунок Ярослав Миколайович

Кіровоградська область

ОВО No 99 – Бородіна Тетяна Іванівна
ОВО No 100 – Любченко Павло Миколайович
ОВО No 101 – Бевзенко Михайло Валентинович
ОВО No 102 – Тетяниченко Віталій Анатолійович
ОВО No 103 – Ратенко Сергій Леонідович

Луганська область

ОВО No 105 – Греков Микола Олександрович
ОВО No 106 – Любар Ігор В’ячеславович
ОВО No 112 – Таранов Олексій Анатолійович
ОВО No 113 – Рибалко Євгеній Вікторович

Львівська область

ОВО No 116 – Веремчук Валерій Миколайович
ОВО No 117 – Васюта Михайло Михайлович
ОВО No 118 – Ткачук Андрій Андрійович
ОВО No 119 – Андрущенко Андрій Олександрович
ОВО No 120 – Щур Микола Васильович
ОВО No 121 – Курус Ігор Федорович
ОВО No 124 – Корнат Андрій Володимирович
ОВО No 126 – Новоженець Ростислав Павлович

Миколаївська область

ОВО No 127 – Гаврилюк Василь Васильович
ОВО No 128 – Янцен Олександр Юрійович
ОВО No 129 – Курілкін Володимир Михайлович
ОВО No 130 – Шкляр Володимир Борисович
ОВО No 131 – Чорноморець Іван Іванович
ОВО No 132 – Туманик Андрій Анатолійович

Одеська область

ОВО No 133 – Маланін Олександр Юрійович
ОВО No 134 – Колібан Сергій Вікторович
ОВО No 135 – Бец Юлія Олексіївна
ОВО No 138 – Майданюк Віктор Васильович
ОВО No 140 – Ролінський Володимир Іванович
ОВО No 141 – Оскер Олексій Генріхович
ОВО No 142 – Русєв Сергій Ілліч
ОВО No 143 – Якусевич Юрій Геннадійович

Полтавська область

ОВО No 144 – Науменко В’ячеслав Васильович
ОВО No 145 – Анучін Юрій Володимирович
ОВО No 146 – Кавунник Дмитро Вікторович
ОВО No 147 – Ващенко Олександр Володимирович
ОВО No 148 – Іванов Володимир Миколайович
ОВО No 149 – Русін Олександр Миколайович
ОВО No 150 – Лисенко Олександр Ігоревич
ОВО No 151 – Ольшанський Олександр Іванович

Рівненська область

ОВО No 152 – Лащук Олександр Іванович
ОВО No 153 – Лозова Оксана Василівна
ОВО No 154 – Стасюк Роман Павлович
ОВО No 155 – Ширяєв Олександр Сергійович
ОВО No 156 – Васильєв Олександр Анатолійович

Сумська область

ОВО No 157 – Науменко Ігор Вікторович
ОВО No 158 – Ревенко Олександр Вікторович
ОВО No 159 – Непочатов Олександр Миколайович
ОВО No 160 – Тицький Богдан Вікторович
ОВО No 161 – Шапошник Вячеслав Іванович
ОВО No 162 – Верьовченко Валерій Васильович

Тернопільська область

ОВО No 163 – Шевченко Андрій Анатолійович
ОВО No 164 – Півторак Олександр Романович
ОВО No 165 – Чудик Арсен Ігоревич
ОВО No 166 – Джаман Ігор Зіновійович
ОВО No 167 – Башняк Іван Степанович

Харківська область

ОВО No 168 – Веніславський Федір Федорович
ОВО No 169 – Бабьюнишев Сергій Юрійович
ОВО No 172 – Якушенко Олександр Олексійович
ОВО No 175 – Нестеренко Сергій Вікторович
ОВО No 176 – Косовський Віталій Миколайович
ОВО No 177 – Співак Маргарита Констянтинівна
ОВО No 178 – Библів Владислав Володимирович
ОВО No 179 – Кудревич Микола Олександрович
ОВО No 181 – Груба Сергій Володимирович

Херсонська область

ОВО No 182 – Шелест Петро Григорович
ОВО No 183 – Плугатарьов Віталій Анатолійович
ОВО No 184 – Зеленчук Василь Васильович
ОВО No 185 – Бертов Євгеній Вікторович
ОВО No 186 – Харуца Ілля Павлович

Хмельницька область

ОВО No 187 – Садлій Дмитро Михайлович
ОВО No 188 – Дзісь Михайло Семенович
ОВО No 189 – Чумаков Андрій Анатолійович
ОВО No 190 - Зелінський Андрій Леонідович
ОВО No 193 – Мазуренко Анатолій Прокопович

Черкаська область

ОВО No 194 – Леус Роман Анатолійович
ОВО No 195 – Гетьман Олексій Юрійович
ОВО No 196 – Комар Руслан Олександрович
ОВО No 197 – Гайович Вадим Юрійович
ОВО No 198 – Волинець Руслан Миколайович
ОВО No 199 – Тищенко Сергій Олександрович

Чернівецька область

ОВО No 201 –Горук Назар Віталійович
ОВО No 202 – Маковецька Інга Степанівна
ОВО No 203 – Козьма Драгош Фанікович
ОВО No 204 – Цаплюк Руслан Вікторович

Чернігівська область

ОВО No 205 – Ткач Юрій Володимирович
ОВО No 206 – Велігорський Володимир Федорович
ОВО No 207 – Євтушенко Юрій Вікторович
ОВО No 208 – Шимко Павло Миколайович
ОВО No 209 – Волощук Олег Георгійович
ОВО No 210 – Авер’янов Олег В’ячеславович

м. Київ

ОВО No 211 – Янсон Вікторія Миколаївна
ОВО No 212 – Бондаренко Владислав Юрійович
ОВО No 213 – Биструшкін Ярослав Олександрович
ОВО No 214 – Сагуйченко Євгеній Олександрович
ОВО No 215 – Cоцька Любов Євгеніївна
ОВО No 216 – Воронов Роман Вячеславович
ОВО No 217 – Бойчук Микола Андрійович
ОВО No 218 – Бевзюк Олексій Іванович
ОВО No 219 – Бережний Володимир Павлович
ОВО No 220 – Дідовець Юрій Вікторович
ОВО No 221 – Гросу Ганна Андріївна
ОВО No 222 – Кулєш Леонід Володимирович
ОВО No 223 – Моляр Ігор Валерійович