"На думку вчених, нічне освітлення може розглядатись як наочний індикатор людської активності, а, отже, і економічного розвитку. Країна з роками стає “яскравішою” вночі – значить, там розвиток, добробут людей зростає. Тьмяніє – значить, життя там чомусь завмирає, люди біднішають", - розповів на своїй сторінці у фейсбук голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва, нардеп від РПЛ Віктор Галасюк.
Так, використувуючи дані супутників Військово-повітряних сил США (DMSPЕ) та GoogleMaps, головапарламентського Комітету побудував світлові мапи станом на 1992 та 2013 роки. “Подивіться уважно нанашу країну. Тепер Ви знаєте як виглядає деіндустріалізація і соціально-економічний регрес. Це наслідокплиття за течією в чужому фарватері. Без керма і вітрил”, – констатує Галасюк.
Депутат, якого вважають одним з головних лобістів промисловості, зазначає, що цілком іншою ситуація є у таких країнах як Польща, Туреччина та Румунія, не кажучи вже про Німеччину та Італію. “Світлі наслідки” справжніх економічних реформ та сучасної індустріалізації у них цілком очевидні.
Технологічна модернізація країни, прискорений промисловий та економічний розвиток мали б статиголовними завданнями української влади, - переконаний політик. Натомість, залежність від закордоннихкредитів та проголошення “успіху реформ”, тоді як зростання ВВП прогнозується на рівні критичнонизького 1% на рік, пророкують Україні “царство темряви” ще на роки.
Прес-служба РПЛ