Радикальна партія Олега Ляшка
Hero-triangle

Ляшко-Тимошенко: Досить брехати!

30 Jun 2017, 09:44

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко спіймав очільницю "Батьківщини" Юлію Тимошенко на брехні. Так, за словами головного радикала, на зустрічі у Жовкві Тимошенко розповідала виборцям про те, що фракція РПЛ нібито голосувала за антинародний проект медичної реформи. Але це не відповідає дійсності, в чому можна переконатися, зайшовши на сайт Верховної Ради.

"На зустрічі з виборцями у Жовкві моя шановна колега Юлія Тимошенко збрехала про те, що нібито фракція Ляшка голосувала за медичну реформу. Хоча ми єдина фракція, яка не лише не голосувала за цей антинародний проект, а й блокувала трибуну з вимогою переглянути результати голосування через численні факти кнопкодавста. Цією брехнею вона не мене дискредитує, а себе дискредитує і принижує українців. Брехати - як будувати замки з піску, рано чи пізно вони розсипляться", - зазначив політик.

Ляшко додав, що  і раніше помічав за Тимошенко викривлення фактів та зміну політичної позиції.

"Будучи прем'єром, вона внесла законопроект, який дозволяв продаж землі іноземцям. А сьогодні вона нагло і цинічно бреше селянам про те, що вона проти продажу землі. В народі кажуть: брехнею поле перейдеш, а назад не повернешся. Я проти брехні, від кого б вона не виходила - чи від Тимошенко, чи від Луценка, чи від Тимошенко. Треба жити чесно", - вважає політик.

Прес-служба РПЛ