Радикальна партія Олега Ляшка
Hero-triangle

Ляшко: Всі, хто працював на землі, заслужили на пай!

14 Nov 2017, 13:33

Олег Ляшко вимагає не ділити селян на «чорних» і «білих» та надати землю всім, хто на ній працював. Про це він заявив з трибуни Верховної Ради під час розгляду аграрних питань. Лідер РПЛ переконаний, земля радгоспів та сільгосппідприємств Академії аграрних наук має бути розпайована.

 «В одному селі був колгосп, де потім розпаювали землю, а в іншому – був радгосп чи дослідницька станція, де земля державна, яку не розпаювали. Тобто, поділили селян на «чорних» та «білих» - безземельних та з землею. І це сотні тисяч ображених людей по всій країні. Ми вимагаємо ліквідувати несправедливість та надати паї людям, які працювали у радгоспах, на дослідницьких станціях чи в інших сільгосппідприємствах Академії аграрних наук. Щоб земля годувала їхні сім’ї!», - наголосив народний депутат.

Крім того Олег Ляшко наполягає на ухваленні законопроекту радикалів, який покладе край проблемі рейдерства.

«Влада хоче роздерибанити землю та майно селян. Рейдери, користуючись цим, приїжджають вночі, щоб захопити землю, чи незаконно переписують її у недобросовісних реєстраторів. Ми пропонуємо, щоб договори оренди землі посвідчувались тільки нотаріально і лише в тій місцевості, де знаходиться земля чи майно. Це зніме проблему рейдерства і селяни будуть спати спокійно, бо не боятимуться, що хтось заволодіє їхнею землею», - переконаний лідер РПЛ.

Прес-служба РПЛ