Олег Ляшко вдягнувся з ніг до голови на ринку в Оратові на Вінниччині. Купив вишиванку та кепку, не забув і про спідню білизну. Поки обирав собі одяг, дізнався, що хвилює людей. Тетяна продає білизну, платить за місце 40 гривень в день, а товар не купують - бо в людей грошей немає навіть на труси.
- Труси наші чи імпортні? - Поцікавився Ляшко у продавчині.
- Наші. Вибирайте. Є і синенькі, і біленькі, - нахвалювала товар Тетяна.
- Ті занадто сімейні, пенсіонерські. Дайте щось модніше. Скільки коштують?
- 45 гривень.
- Не так то і дорого, а люди не купують, бо грошей немає. Я вам розкажу секрет виторгу – зробіть велике фото зі мною, поставте тут і всім, хто буде йти, кажіть, що сам Ляшко у вас труси купив. Головне – не соромтесь, бо скромність веде до бідності і невідомості. Тоді всі у вас зразу все розкуплять. Це моя політика – щоб ви більше заробляли і годували своїх дітей. Я ваш голос у парламенті і змушу всіх депутатів купити ваші труси.
У продавчині спідньої білизни Олег Ляшко був не перший покупець. А ось у чоловіка Михайла, що торгував джинсами, до обіду – ніякого виторгу. Каже, люди ходять, придивляються, але не купують, бо немає грошей.
«Стоїть чоловік цілий день – і три копійки заробити не може, хоча вже 40 гривень заплатив за містове. А влада по закордонах шукає, кого взяти на роботу. Наші люди на базарі стоять з двома вищими освітами, а вони виписують то Абромавічуса, то інших. Тому я борюсь, щоб наше виробництво процвітало, робота та гроші у людей були, щоб народ не бомжував», - сказав Ляшко.
Щоб у людей були гроші – треба відновлювати власне виробництво та піднімати зарплати, переконаний політик.
«Ми добиваємося, щоб був змінений бюджет і підняли людям зарплати та пенсії, а також відновили контроль за цінами. Щоб не було так, як сьогодні – пенсію збільшили кому на 5 гривень, кому на 10 гривень, а ціни вже на 20 гривень виросли. Люди все до копійки за газ заплатили, а на базар піти – вже грошей немає. Тому відновлення нашого виробництва – це ключ до успіху нашої країни. Ми переглянемо ці всі угоди, щоб менше імпортного хламу було в Україні і торгували не землею, нашими людьми чи сировиною, а готовою продукцією», - наголосив Ляшко.
Прес-служба РПЛ