Народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка, голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк взяв участь у міжнародній економічній конференції «Гастролі Вільного Ринку - 2015» («Fгее Магкеt Road Show - 2015»), яка була організована Асоціацією платників податків України спільно з Австрійським економічним центром.
Ключова дискусія стосувалася теми: «Як забезпечити зростання?» і включала в себе дві панелі, в рамках яких українські та іноземні експерти обговорювали шляхи реформування економіки України та можливі результати задекларованих Урядом реформ.
У своєму виступі Віктор Галасюк як голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва та заступник Лідера РПЛ з економічної політики представив три ключові пріоритети, фокусування на яких дозволить кардинально змінити економічну ситуацію в країни та досягти фінансового благополуччя нації.
Зокрема, він наголосив на необхідності проведення антикорупційної реформи та нерозривно пов'язаної з нею реформи державного служби. «Неможливо позбутися корупції без якісного перезавантаження державної служби», - пояснив Галасюк та нагадав про успішне проходження у першому читанні проекту Закону про внесення змін до Закону України «Про державну службу» (щодо відтермінування набрання чинності) (реєстр. № 1072).
Голова Комітету також відзначив важливість позбавлення від зовнішньої енергетичної та фінансової залежності України.
«Ми купуємо газ у Росії і вирішення проблеми насправді полягає не у диверсифікації джерел постачань чи збільшенні власного видобутку», - переконаний політик.
Окрім того, Галасюк акцентував увагу на необхідності усунення прогалин у сфері енергоефективності, перетворивши їх на інвестиційні можливості. І додав, що ключові законопроекти у сфері енергомодернізації №1313 і №1409, ініційовані Радикальною партією, вже підписані Президентом.
Голова комітету також наголосив на доцільності впровадженні нової моделі економічної та промислової політики, що базуватиметься на створенні робочих місць, орієнтації на експорт, підвищенні доданої вартості та залученні іноземних інвестицій.
«Якісно нова модель промислової політики має бути спрямована не просто на тимчасову фінансову стабілізацію та збільшення закордонних запозичень, а на досягнення результатів за такими фундаментальними індикаторами як економічне зростання, зайнятість населення, наповнення бюджетів… Майбутнє треба формувати, а не прогнозувати», - переконаний Віктор Галасюк.
Прес-служба РПЛ