Для того, щоб зупинити антиукраїнський дерибан земель, достатньо і 20 народних депутатів, як було у фракції Радикальної партії у минулому скликанні. Сьогодні ж в опозиції – 120 народних депутатів. Чи вдасться їм це зробити – залежить лише від їхнього бажання. Таку думку висловив Олег Ляшко.
«120 депутатів, які кажуть, що не підтримують закон про дерибан українських земель і обезземелення українських селян. Цього цілком достатньо, щоб об’єднатися і зупинити прийняття цього грабіжницького закону. У минулому парламенті у моїй фракції Радикальної партії було 20 депутатів і ми змусили тодішню владу проголосувати за наш мораторій на продаж землі. І якщо ці депутати не на словах, а на ділі проти продажу землі – вони заблокують парламентську трибуну, президію і зірвуть розгляд цього закону», - вважає Ляшко.
Лідер РПЛ розповів про неминучі наслідки від відкриття ринку землі за умовами, які пропонує влада.
«Це не закон про ринок земель. Це закон про обезземелення селян. Це новий клондайк, де десяток сімей стануть мільярдерами на горбу мільйонів українців. Це закон про демонтаж української державності! Тому що ні в українських селян, ні у фермерів, ні навіть в української держави немає коштів для того, щоб викупити землю. Заберуть її транснаціональні корпорації і трейдери, які не дбатимуть про село. Використали, виснажили, зібрали і вивезли врожай. Ось найбільша загроза цього закону. Наша альтернатива – щоб господарем на землі був український селянин. Щоб він міг заробляти на цій землі. Щоб кожна сільська хата вечором світилася і з неї лунав радісний дитячий сміх», - зауважив лідер РПЛ.
Олег Ляшко запевнив, що зробить все, аби українська земля належала українському народу.
«Якби Радикальна партія була в парламенті – цей закон би не був прийнятий. Цей закон – неконституційний. Він не відповідає статті 13 Конституції України, яка передбачає, що власником землі є український народ. Тому в новому парламенті ми скасуємо цей закон і повернемо українську землю у власність держави і українських селян!», - підсумував Ляшко.
Прес-служба РПЛ